Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AYIN PERSONELLERİ BELLİ OLDU

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde ayın personelleri belli oldu. Yüzme Antrenörleri Selbi Pehlivan, Ayşe Nergiz Kurt, Sercan Akbaş, Masa Tenisi Antrenörü Yusuf Taşkan ve Okçuluk Antrenörü Gökhan Cengiz ayın personelleri seçildi.

AYIN PERSONELLERİ BELLİ OLDU
11.05.2023 - 10:45
Haber Merkezi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü personelinin moral ve motivasyonunu yüksek seviyede tutmak, personeli daha özverili çalışmaya teşvik etmek amacıyla İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından başlatılan uygulama kapsamında ayın başarılı personelleri belirlendi.

Komisyon tarafından yapılan değerlendirmede Yüzme Antrenörleri Selbi Pehlivan, Ayşe Nergiz Kurt, Sercan Akbaş, Masa Tenisi Antrenörü Yusuf Taşkan ve Okçuluk Antrenörü Gökhan Cengiz ayın en başarılı personelleri seçildi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, "Biz her ay ayın personelleri olarak arkadaşlarımızı seçiyoruz. Bu ay da Selbi Pehlivan, Ayşe Nergiz Kurt, Sercan Akbaş, Yusuf Taşkan ve Gökhan Cengiz arkadaşlarımızı seçtik.

Bu antrenörlerimizi seçmemizin sebebi performans kriterlerinin bulunduğu son 3 ayın antrenör değerlendirme sisteminde en başarılı branşların antrenörleri olmalarıdır. Biz de bundan dolayı Selbi Pehlivan, Ayşe Nergiz Kurt, Sercan Akbaş, Yusuf Taşkan ve Gökhan Cengiz kardeşlerimizi ayın personelleri seçtik" dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar