Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ŞAHİNDEN GENÇLERE DESTEK TÜYOLARI

KOSGEB Düzce İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin liseli gençlere işletme kurma aşamasında hangi meslek kollarında ne tür destekler alabileceklerini anlattı.

ŞAHİNDEN GENÇLERE DESTEK TÜYOLARI
10.05.2023 - 11:31
Haber Merkezi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın yürütme kurulunda yer aldığı Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi son sınıf öğrencilerine KOSGEB Girişimcilik eğitimi verildi.

Cumhuriyet Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Meclis Başkan Yardımcısı Metin Topal, Meclis Üyesi Metin Şişman, Mevlana MTAL Okul Yönetimi ve KOSGEB Düzce İl Müdürü Necdet Yaşar Şahin katılım sağladı. 

Necdet Yaşar Şahin, son sınıf öğrencilerine geleneksel girişimci desteklerinden başlayarak gençlerin işletme kurma aşamasında hangi meslek kollarında ne tür destekler alabilecekleri konusunda interaktif bir sunum gerçekleştirdi. 
Program, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar