Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İSA YAZICI VE AİLELERİ KARŞILADI

İspanya’da yapılan 6. World Kyokushin Budokai Avrupa Şampiyonasında Düzce ve Türkiye’yi başarı ile temsil eden milli sporcular meşale ve Türk Bayrakları ile karşılandılar.

İSA YAZICI VE AİLELERİ KARŞILADI
9.05.2023 - 10:43
Güncelleme 9.05.2023 - 10:46
Haber Merkezi

05-07 Mayıs 2023 tarihleri arasında İspanya Barcelona’da düzenlenen 6. World Kyokushin Budokai (WKB) Avrupa Şampiyonasında Milli Takım adına yarışan Düzceli sporcular için karşılama töreni düzenlendi.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ve sporcu aileleri İl Müdürlüğü binası önünde meşale, konfeti ve Türk Bayraklarıyla milli sporcuları bekledi. Sporcularla toplantı salonunda bir araya gelen İl Müdürü İsa Yazıcı, onlarla gurur duyduğunu, başarılarının devamı için her türlü desteği vermeye devam edeceğini söyledi. Milli sporcular ise düzenlenen tören ve destek için teşekkür ettiler.

6. World Kyokushin Budokai Avrupa Şampiyonasında Ali Demirhan kata Avrupa ikincisi- kumite Avrupa ikincisi, Eymen Öztürk kata Avrupa üçüncüsü, İrem Yağmur Şenol kumite Avrupa üçüncüsü, Tuğçe Şaşmaz kata kumite Avrupa üçüncüsü, Arda Çelebi kumite Avrupa üçüncüsü, Arslan Başar Kardaş kumite Avrupa üçüncüsü, Ecrin Nisa Turan kumite Avrupa üçüncüsü, Güleda Genç kumite Avrupa şampiyonu, Yaren Çelebioğlu kumite Avrupa ikincisi ve Sefa Koç kumite Avrupa üçüncüsü oldu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar