Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE KARARLIYIZ"

Düzce Cumhuriyet Başsavcısı Yasin Emre uyuşturucu ile mücadeleyi kararlı bir şekilde yürüttüklerini söyledi. Emre Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ne bir ziyaret gerçekleşirdi.

"UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE KARARLIYIZ"
1.05.2023 - 16:29
Güncelleme 1.05.2023 - 16:30
Özel Haber

Düzceli medya mensupları ile hasbihal eden Emre, yürütülen çalışmalar hakkında da bilgi verdi. Cemiyet yönetimi uyuşturucu ile mücadele konusunda gösterdiği üstün çabalardan dolayı Yasin Emre’ye plaket takdime etti. 

Yasin Emre, Düzce’nin iyi haberler ile ülke gündeminde yer almasının kendilerini gururlandırdığını vurgulayarak “Bu birleşimin çok faydalı olacağını düşünüyorum. Gazetecilerimiz demokrasimizin olmazsa olmazlarından. Dolayısıyla biz basın yayın kuruluşlarımızın haberlerini yakından takip ediyoruz. Ülkemiz ve Düzce’miz için yapıcı, faydalı haberler üretildiğini görüyoruz. Bunun için sizlere teşekkür ediyoruz. Milli manevi konuları koruyan, gözeten gazetecilik preslilerinizden dolayı da teşekkür ediyorum. Bu memleket hepimizin. Adalette hepimizin sahip çıkması gereken bir olgu. Düzce’deki gazetecilerimiz de buna sahip çıkıyor. Düzce’nin iyi haberlerle ülke gündeminde yer alması bizi gururlandırıyor” diye konuştu.  

Uyuşturucu suçuna bulaşanların asla cezasız kalmayacağının altını çizen Emre “Uyuşturucu ile mücadelemiz sürüyor. Bilindiği gibi artık yüksek cezalar veriliyor. Elbette ki tutuklamalardan mutlu değiliz. Ama suç işleyen de cezasız kalmayacak. Mücadeleyi hep birlikte gerçekleştireceğiz” dedi. 

Sohbetin ardından Cemiyet yönetimi tarafından Yasin Emre’ye plaket takdim edildi.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar