Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İL GENEL MECLİSİNİN GÜNDEMİ TAKAS

Düzce İl Genel Meclisi, Mayıs ayı toplantılarında üzerinde Beyciler Anadolu Lisesi binasının yer aldığı Karaca Hacı Musa Mahallesi’ndeki 7 bin 903 metrekare arsanın takasını gündeme getirecek.

İL GENEL MECLİSİNİN GÜNDEMİ TAKAS
29.04.2023 - 13:38
Güncelleme 29.04.2023 - 15:59
Özel Haber

Meclis Mülkiyeti Özel İdareye ait arsanın ticari değeri olan başka bir malla değişimi talebini değerlendirecek. 

İl genel Meclisi toplantısında ayrıca mülkiyeti Maliye hazinesine ait Kazukoğlu Mahallesi’nde bulunan 864 metrekare, 648 metrekare ve 6 bin 443 metrekare yüzölçümlü arsaların trampa talebi de görüşülecek. 

İl Genel Meclisinin 2023 yılı Mayıs ayı olağan toplantısı, 2 Mayıs 2023 Salı günü saat 10:00’da, Düzce İl Özel İdaresi Meclis Toplantı Salonunda yapılacak.

Toplantı izin dilekçelerinin görüşülmesi ve bir önceki birleşime ait karar özetlerinin okunması ile başlayacak. Ardından Meclis gündemine geçilecek. Trampa taleplerinin karara bağlanması sonrasında imar planı değişiklik talepleri değerlendirilecek. Valilik makamı ve başkanlıktan gelecek tekliflerin görüşülmesi ile devam edecek toplantı, ihtisas komisyonlarının raporları ve önergelerin okunması ile sona erecek.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar