Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR

Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, İl Milli Eğitim Müdürü yardımcıları, şube müdürleri ve okul müdürleri Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDULAR
20.03.2023 - 17:49
Haber Merkezi

Düzce İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, İl Milli Eğitim Müdürü Yardımcısı Talha Cebeci, Şube Müdürleri Yasemin Çodur, Mustafa Terzioğlu, Ahmet Girgin, Mehmet Özgüngör ile birlikte Albay Talat Demirel Anaokulu Müdürü Serap Yamak, Özel Eğitim Mesleki Okulu Müdürü Gamze Derdiyok, Yeşil Düzce Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Dilek kar, Namık Kemal İlkokulu Müdürü İbrahim Göl, Fen Lisesi Müdürü Bayram Aydın, Fatih Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesi Müdürü Fuat Aydoğdu, Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç, milli eğitim camiasının en kalabalık kamu teşkilatlarından birisi olduğuna dikkat çekerek “Bizler kamu kurumları içerisinde en kalabalık personele sahip kurumlardan birisiyiz. Yaptığımız çalışmalar zaman zaman basın mensubu arkadaşlarımız tarafından haber yapılıyor.

Zaman zaman da bizler kendi fotoğraflarımızla kamuoyuna sizlerin aracılığı ile duyurmaya çalışıyoruz. Sonuç olarak hem öğretmenlerimiz hem öğrencilerimiz kendilerini haberlerde görünce onure ve mutlu oluyorlar. Bu birlik ve beraberliği devam ettirmek adına gazetecilerin bir arada olduğu bir cemiyet yönetiminin oluşması bizleri ziyadesiyle memnun etti. Yeni başkan İslam Keleş ve yönetimi kutluyorum” dedi. 

Cemiyet Başkanı İslam Keleş ise ziyaretten dolayı İl Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç ve heyetine teşekkür etti.


Editör: D. GAZETESİ