Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR"

Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası tarafından, 1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeniyle Atatürk Anıtına çelenk bırakıldı.

1.03.2023 - 12:18
Haber Merkezi

Oda Başkanı Birol Aksu deprem felaketi dolayısıyla hafta kapsamında herhangi bir etkinlik yapmayacaklarını söyledi. ‘Gün birlik olma günüdür’ diyen Aksu, dayanışma ve yardımlaşmanın devam edeceğini, yaraların birlikte sarılacağını vurguladı.  

Deprem felaketinde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileyen Aksu “Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik mesleğinin toplumun tüm kesimlerine tanıtılması, ülke ekonomisine ve iş dünyasına sunduğu değer ve faydaya ilişkin farkındalığın arttırılması amacıyla 1-7 Mart, Muhasebe Haftası olarak kutlanmaktaydı.

Yaşanan deprem felaketi nedeniyle bu yıl  sadece Atatürk Anıtına  Çelenk Sunumumuz şeklinde gerçekleşecek olan programımız dışında Muhasebe Haftası kapsamında herhangi bir kutlama yapmama kararı alınmıştır” dedi. 

Aksu, felaketin yaralarının sarılması için imkanları ölçüsünde çeşitli çalışmalar yaptıklarını kaydederek “Ülkece zorlu zamanlardan geçtiğimiz bu günlerde Birliğimiz  TÜRMOB ve bağlı Odaları, üyeleri ile  bu büyük felaketin yaralarını sarmak için imkanları ölçüsünde  Mali Müşavirler Camiası olarak bölgedeki meslektaşlarımıza ve bölge vatandaşlarımıza yanlarında olduğumuzu hissettirmek ve bir nebze de olsa yardımcı olabilmek adına çeşitli çalışmalar gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye devam edecektir” diye konuştu. 

Dayanışma ve yardımlaşma ile sorunların çözüleceğine inandığını belirten Aksu “Muhasebe Haftasında acımız büyük, içimiz buruk ama el eleyiz, yürek yüreğeyiz. Bir daha böylesi felaketler yaşamamak en büyük temennimizdir. Dayanışma ile yaralarımızı birlikte saracağız.  Şimdi yardımlaşma ve dayanışma zamanı, gün birlik olma günüdür” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar