Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"MİLLETİMİZ DAYANIŞMANIN TARİHİNİ YAZDI"

Düzceli iş insanı Ozan Tüz, Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen deprem felaketi sonrası depremzedelerin yaralarını sarmak için yardıma koştu. Tüz Türk milletinin felaket sonrası adeta dayanışmanın tarihini yazdığını söyledi.

"MİLLETİMİZ DAYANIŞMANIN TARİHİNİ YAZDI"
17.02.2023 - 12:33
Haber Merkezi

Asrın felaketi olarak kabul edilen depremlerin yaşandığı ilk günden itibaren tüm Türkiye kenetlendi. Yaşanan depremler sonrası adeta seferberlik ilan edildi.  Düzceli İş İnsanı Ozan Tüz’de felaketin yaşandığı bölgedeki depremzedelere yardım elini uzattı. 

Deprem bölgesine gönderdiği erzak, giyecek gibi malzemelerin yanı sıra nakdi bağıştada bulunan Tüz herkesi karınca kararınca destek olmaya davet etti…

Ozan Tüz depremzedeler için her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirterek “Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilde şiddetli bir şekilde hissedilen 7.7 ve  7.6 büyüklüğündeki depremin felaketlere neden olduğuna üzülerek şahitlik ediyoruz. Bu acıyı tarif edemeyiz... Herkes umutlarını, ailesini, sevdiklerini, hatıralarını kaybetti. Şimdi hep birlikte olma zamanı. Depremzede kardeşlerimiz için  elimizden gelen her tür yardımı yapmaya hazırız ve ben ve arkadaşlarım bu konuda gerekli tüm çalışmaları başlatmış durumdayız” dedi. 

Tüm ülkenin felaket sonrası tek yürek olduğuna dikkat çeken Tüz “Devletimiz  ve milletimiz, her zaman mağdur vatandaşlarımızın  yanında, el birliğiyle gönül birliğiyle tek yürek olarak bu felaketin üstesinden geleceğiz. Milletçe, birbirimize destek olarak bu felaketi de hep birlikte aşacağız. Zorda kalan vatandaşlarımızı desteklemek için elinden gelen her şeyi yapan herkese binlerce kez teşekkürler” diye konuştu. 

Ozan Tüz, Türk milletinin birlik ve dayanışmanın tarihini yazdığını vurgulayarak “Nasıl bir millet olduğumuzu geçmişte de bugün de ispat ettik. Tarih bizim birlik ve beraberliğimizi altın harflerle yazmıştır. Her felakette ve zor anlarda Milli Mücadele ruhuyla hareket ettik. Birlikteliğin, dayanışmanın tarihini yazdık. Biz farklı milletiz. Acımızın telafisi yok  ama yapacağımız yardımlarla bir nebze olsun teselli edebilirsek ne mutlu bize. Milletimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Deprem felaketinde yaralananlara acil şifalar, hayatını kaybedenlere başsağlığı diliyorum” şeklinde açıklama yaptı. Haber: Elif Varol


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar