Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İTFAİYE PERSONELİ MAAŞINI BAĞIŞLADI

İtfaiye personeli, 1 aylık maaşını depremden etkilenerek Akçakoca’da misafir edilen aileye bağışladı. İtfaiye personeli Abdurrahman Alev 1 aylık maaşını depremzedelere bağışladı.

İTFAİYE PERSONELİ MAAŞINI BAĞIŞLADI
15.02.2023 - 15:12
Haber Merkezi

Kahramanmaraş merkezli, 10 ili etkileyen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerde zarar görenler için Türkiye tek yürek oldu. Depremzedeler için birçok şehirde yardım kampanyası düzenleniyor. Akçakoca Belediyesi  Akçakoca İtfaiye Müdürlüğünde görevli itfaiye eri Abdurrahman Alev 1 aylık maaşını depremden etkilenerek Akçakoca’da misafir edilen 10 kişilik aileye bağışladı.

Alev yaşanan felakete duyarsız kalamadığını vurgulayarak “Böyle bir durumda, deprem felaketimiz sebebiyle kayıtsız kalamadım. Bu düşünce ile birlikte 1 aylık maaş tutarımı depremzede aileye bağışladım. Memur maaşları depremden etkilenen 11 il için erken ödeme kararı alınması da tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde erken ödenmesi de daha erken yardım edebilmemiz için bir fırsat oluşturdu. Geçmişte birçok badireyi ülke olarak birlikte atlattık, bunu da atlatacağız inşallah. Allah, milletimizi, ülkemizi her türlü afetten ve felaketten korusun” dedi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar