Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KOMŞU BEYAZA BÜRÜNDÜ

Sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, araçların ve evlerin üzeri beyaz örtüyle kaplanırken kar kalınlığı 5 santimetreye ulaştı.

KOMŞU BEYAZA BÜRÜNDÜ
15.02.2023 - 10:16
Haber Merkezi

Bolu'da sabah saatlerinde başlayan kar yağışı, şehir merkezinde etkisini sürdürüyor. Kar yağışıyla birlikte beyaz örtüyle kaplanan şehirde kar kalınlığı 5 santimetreyi geçti. Bolu'da, vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için temizlik çalışmaları aralıksız olarak sürdürülüyor.

Kar yağışının akşam saatlerine kadar etkili olarak yağması bekleniyor. Öte yandan, dün akşam saatlerinde yüksek kesimlerde başlayan kar yağışı etkisini artırdı. Özellikle, D-100 karayolu Bolu Dağı kesimi Yumrukaya, Abant Kavşağı, Elmalık, Bakacak, Seymenler, Karanlıkdere, Bıçkıyanı, Sarıçökek bölgesinde etkili olan kar yağışı sebebiyle yeşil alanlar beyaz örtüyle kaplandı.

Ulaşımın rahat sağlandığı güzergahta sürücüler takip mesafelerini korumaları ve hız yapmamaları konusunda ışıklı tabelalar ve polis ekipleri tarafından uyarılıyor.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar