Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KONAKÇI SALONU HINCAHINÇ DOLDURDU  

Diyanet İşleri Başkanlığı'nda imam-hatip görevini yürüten ve sosyal medyada oldukça popüler olan Halil Konakçı Düzceliler ile buluştu.

KONAKÇI SALONU HINCAHINÇ DOLDURDU   
30.01.2023 - 12:28
Güncelleme 30.01.2023 - 14:20
Haber Merkezi

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Düzce İl Temsilciliği tarafından düzenlenen programa katılan Konakçı, Bahçeşehir Spor Salonu’nu hınca hınç doldurdu.

TÜGVA Düzce İl Temsilcisi Ersoy Mutlu, programa katılan Düzcelilere teşekkür ederek “Kalbimizin ve ruhumuzun kapılarını vuran, bizleri hakîkat mücadelesinde yer almaya çağıran İmam-Hatip Halil Konakçı'ya, bu çağrıya hakîkat saflarındaki yerini alarak, salonu hıncahınç doldurarak cevap veren binlerce Düzceli’ye, zamanı ve mekânı emanet bilen gençliğe selâm olsun.

Düzce Türkiye Gençlik Vakfı Düzce İl Temsilciliği adına 28 Ocak 2023 tarihinde Bahçeşehir spor salonunda gerçekleştirmiş olduğumuz programa konuşmacı olarak katılan Halil Konakçı'ya, programa göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı tüm Düzceli hemşehrilerime şükranlarımı sunarım.

Düzenlediğimiz her faaliyette ve özellikle de bu programda büyük emeği geçen TÜGVA Düzce teşkilatımızın her kademesindeki dürüst, çalışkan ve fedakar kardeşlerime teşekkür ederim” dedi.


Editör: E. Varol