Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"İŞÇİ İLE POLİSİ KARŞI KARŞIYA GETİRDİLER"

Kaynaşlı Süperlit Fabrikasındaki işçi eylemine polis müdahalesini eleştiren Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez “İşçimizle polisimizi karşı karşıya getiren anlayışı kınıyorum” dedi.

"İŞÇİ İLE POLİSİ KARŞI KARŞIYA GETİRDİLER"
12.01.2023 - 11:32
Güncelleme 12.01.2023 - 11:34
Haber Merkezi

Sönmez, gece gündüz üretim yapan, çocuklarına, evlerine ekmek götürmek için ter döken işçilere destek olmak için alanda yerlerini aldıkların söyledi. Çevik Kuvvetin müdahalesini gördüklerini dile getiren Sönmez “İşçimizle polisimizi karşı karşıya getiren  anlayışı ve emri verenleri şiddetle kınıyorum. Bir sıkıntı olmasa bu işçiler evlerini, ailelerini, sıcak yuvalarını bırakarak kendilerini fabrikaya kapatır mı?” diye konuştu. 

Düzceli yöneticilerden işçileri dinlemelerini isteyen Sönmez “Her fırsatta Düzce’ye sahip çıkmaktan bahseden yönetici konumda bulunanlar, Düzce’ye nasıl sahip çıkıyoruz? Bu işçi kardeşlerimizi bir ziyaret ederek dertlerini dinlemek çok mu zor. İşçileri işten atarak, üzerine polis gücü göndererek mi Düzce’ye sahip çıkıyoruz. İşçiler çöp mü? Düzce’yi yönetenlere sesleniyorum. Lütfen işçileri dinleyin. Üretim huzur içerisinde sürsün” şeklinde açıklama yaptı.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar