Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ABDULKERİM KAVAL BAŞARI DİLEDİ

Düzce Uluslararası Kardeşlik Hareketi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Kaval 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

ABDULKERİM KAVAL BAŞARI DİLEDİ
10.01.2023 - 11:15
Güncelleme 12.01.2023 - 11:19
Haber Merkezi
1

Kaval kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi: “Kamuoyunun hızlı, doğru, tarafsız haber alma hakkını temin eden basınımız vatandaşlarımızın adeta gözü, kulağı ve sesi olmaktadır. Tarafsız, ilkeli ve sorumlu habercilik anlayışı; hukuk ve düşünce özgürlüğümüzün gelişimine çok önemli katkılar sağlamaktadır Başta Düzce’mizde olmak üzere Özveriyle toplum adına görev alan, zorluklara rağmen mesleklerini en iyi şekilde icra etmeye gayret gösteren tüm basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum. Ayrıca görevlerini yaparken vefat eden basın mensuplarına Allah’tan rahmet diliyor, bu vesiyleyle tüm basın çalışanlarını en kalbi duygularımla selamlıyorum.”


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • hasan yıldız
    hasan yıldız
    13.01.2023 11:01

    kendilerine başarılar diliyorum