Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BU ÇEŞMEYİ NASIL DEVİRDİNİZ?

Milyonlarca lira harcanarak yapılan Millet Bahçesi, park kültürü olmayanların gazabına uğradı. Parkta vatandaşların ihtiyacı için yapılan çeşmeler, maganda kurbanı oldu.

BU ÇEŞMEYİ NASIL DEVİRDİNİZ?
6.01.2023 - 11:01
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi tarafından TOKİ işbirliği ile İnönü ve Avni Akyol Parklarının yerine yapılan, şehrin yeşil ile buluştuğu nokta olması planlanan Millet Bahçesi şehir magandalarının istilasına uğradı. Daha önce tuvaletlere zarar veren park kültüründen uzak magandalar, bu defa da vatandaşların parkta gezerken su ihtiyaçlarını gidermeleri için yapılan çeşmeyi devirdiler.

Parkın içinde bulunan yürüyüş yolu üzerine yapılan ve özellikle parkta yürüyüş yapanların su ihtiyacını görebilmeleri için yapılan, vatandaşların ise sıklıkla kullandığı iki vanalı çeşme kimliği belirsiz şehir magandalarının hışmından nasibini alarak, devrildi. Düzceliler, zemine vidalarla sabitlenen çeşmenin nasıl devrildiği hakkına yorum yapamazken, tepkileri ise sert oldu. 

Düzceliler, “Bu çeşmeler yere oldukça sağlam sabitlenmişti. Bu çeşmeyi ancak hayvanlar bu hale getirebilir ama Belediye hayvanlar için park içinde yürüyüş yolları üzerine ve ağaç diplerine su yalakları yapmış olmasına rağmen, hayvanların bu çeşmeyi nasıl kırdığını çözemedik. Allah herkese akıl ve fikir versin. Bizlerin cebinden harcanan paralarla yapılan bu çeşmenin yıkılması çok acı” dediler. Haber: Selçuk Akyol


Editör: E. Yılmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar