Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇEKÇEKLER ARTIK TRAFİĞE ÇIKAMAYACAK

Düzce Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve jandarma ekipleri trafiği tehlikeye sokan, Düzcelilerin huzurunu bozan ve genelde kağıt toplayıcıların kullandığı çekçek diye tabir edilen araçlara karşı denetimlerini sürdürüyor.

ÇEKÇEKLER ARTIK TRAFİĞE ÇIKAMAYACAK
25.12.2022 - 17:54
Güncelleme 25.12.2022 - 23:14
Haber Merkezi

Zabıta Müdürlüğü ekipleri organizesinde İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekiplerin de katıldığı çalışmada gerek çevre kirliliğine yol açan gerekse de trafikte tehlikeye neden olan çekçekler durdurularak incelendi.

Jandarma ekipleri çekçeklerin lisansları olup olmadığını kontrol ederken Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler ise atıkların bulunduğu araçları denetledi.

Yapılan denetimlerde lisanssız olan ve belirlenen saatler dışında atık topladığı tespit edilen araçlara el konuldu.


Zabıta Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği noktasında denetimler yapmayı sürdürüyoruz. Bugün motorlu çekçeklere yönelik ilkini gerçekleştirdiğimiz denetimlerimizde, yasadışı şekilde atık toplayan taşıtların trafikten men edilmesini sağladık.

Araçları çekici yardımı ile yedi emin parkına çektiriyoruz. Çekçeklere yönelik denetimlerimiz rutin olarak, belirleyeceğimiz bölgelerde devam edecek. Halkımızın huzur ve güveni için her an görevimizin başındayız” denildi.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.