Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'DE 2 DAKİKA HAYAT DURDU

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 84. yıl dönümü dolayısıyla İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve diğer kuruluşların sirenleri 2 dakika süre ile Sarı İkaz şeklinde çaldı. Düzce'de 2 dakikalığına hayat durdu.

DÜZCE'DE 2 DAKİKA HAYAT DURDU
10.11.2022 - 12:39
Haber Merkezi

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 84. yıl dönümü dolayısıyla Düzce’de Anıtpark Meydanında tören düzenlendi. Sabah saatlerinde Atatürk Anıtına, Valilik ve Belediye Başkanlığı çelenklerinin sunulması ile başlayan anma töreninde saatler 09.05’i gösterdiğinde hayat adeta durdu.

İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ve diğer kuruluşların sirenlerinin 2 dakika süre ile Sarı İkaz şeklinde çaldığı Düzce’de, törene katılanların yanı sıra vatandaşlarda 2 dakika boyunca saygı duruşunda bulundu. Program saygı duruşunda bulunulması ve istiklal Marşı'nın okunmasıyla sona erdi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.