Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

RUHUN ŞAD OLSUN ULU ÖNDER

10 Kasım 1938’de Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, çok sevdiği ülkesine ve hayata veda etti.

RUHUN ŞAD OLSUN ULU ÖNDER
10.11.2022 - 10:09
Güncelleme 10.11.2022 - 10:12
Haber Merkezi

Aramızdan ayrılışının 84. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve özlemle anarken, bütün şehit ve gazilerimizi şükranla yad ediyoruz.

Dünya’nın yetiştirdiği ender, eşsiz bir komutan ve dahi bir yönetici olan büyük Atatürk’ün Dünya milletlerine bıraktığı bağımsızlık ve eşitlik düşüncesi, sonsuza değin takdirle tatbik edilecek.

10 Kasım, 1938’den bu yana milletimiz için yas ve matem günü olmanın yanı sıra Cumhuriyetimizin kurucusu, bağımsızlık mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygı ve minnetimizi tekrar gösterme günümüz olmuştur. Onun fikirleri, Cumhuriyetimizi tam bağımsız ve demokrasi ilkelerinden ödün vermeden geleceğe taşımak için en kıymetli yol göstericimizdir.

Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, vatanı ve milleti adına yaptıkları için şükranlarımızı sunuyor, manevi huzurunda saygıyla eğiliyoruz.

Ruhu şad olsun.

Aramızdan ayrılışının 84. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve özlemle anarken , başta Kurtuluş Savaşımızın kahramanları olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükranla yad ediyoruz.

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.