Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“BAKANLIK MÜFETTİŞLERİ DAVET EDİLSİN”

Eski Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, mevcut yönetimden Odaya ait şirkete inceleme başlatmak üzere bakanlık müfettişlerinin davet edilmesini istedi.

“BAKANLIK MÜFETTİŞLERİ DAVET EDİLSİN”
7.11.2022 - 12:25
Güncelleme 7.11.2022 - 12:26
Haber Merkezi

Şahin şaibe algısı oluşturan konuşmalar, haberler ve yorumların hem kendisini hem de iş dünyasının saygın isimlerini yıprattığını belirtti.

Oluşturulmak istenen algının ortadan kalkmasının sadece bireysel olarak konunun muhatapları açısından değil Düzce Ticaret ve Sanayi Odasının itibarı açısından da önemli olduğunu kaydeden Şahin “Konuşulan konular ve yapılan haberler hakkında Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında birlikte görev yapmaktan şeref duyduğum meclis üyesi arkadaşlarımın ve şahsımın bir ihmal ve kusurumuzun olmadığının kamu vicdanında da karşılık bulması adına hem Ticaret ve Sanayi Odasına hem de Odaya ait şirkete inceleme başlatmak üzere bakanlık müfettişlerinin davet edilmesini talep ediyorum” dedi.

Şahin, Oda Başkanı Erdoğan Bıyık ve Meclis Başkanı Tanju Acar’dan sürece ivedilik kazandırmasını da talep etti.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar