Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DEĞİŞİME KATKI VERENLERE TEŞEKKÜR  

Düzce Kent Konseyi, Kent Estetiği Çalışma Grubu üyeleri; İstanbul Caddesinde dükkanlarının dış cephe kaplamalarını yaptıran ve tabelalarını yenileyen esnaflara nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette esnaflara 'Teşekkür Belgesi' verildi.  

DEĞİŞİME KATKI VERENLERE TEŞEKKÜR   
21.10.2022 - 11:18
Güncelleme 21.10.2022 - 11:34
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi tarafından 'Kentin Kalbinde Büyük Dönüşüm' sloganıyla başlatılan, çalışma kapsamında İstanbul Caddesindeki altyapı ve üstyapı işleri tamamlandı.

Projenin son etabında caddede dükkan sahibi olan esnaflar dış cephe kaplamaları ve tabelaları ile kentsel bütünlüğü tamamlayarak İstanbul Caddesinin modern bir görünüme kavuşturdu.

Pandemi gibi zorlu bir sürecin ardından toplumsal yaşam alanlarında fark yaratan, kalite ve estetik katan, bütünsel bir çalışmaya destek sunan, katkı sağlayan esnaflara Düzce Kent Konseyi tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.