Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CUMHURİYET’E BAĞLILIK GECESİ DÜZENLENECEK  

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi ‘Cumhuriyet’e bağlılık’ gecesi düzenliyor.

CUMHURİYET’E BAĞLILIK GECESİ DÜZENLENECEK   
20.10.2022 - 13:21
Güncelleme 20.10.2022 - 16:56
Haber Merkezi

Atatürkçü Düşünce Derneği Düzce Şubesi tarafından Cumhuriyet’in 99 yılı dolayısıyla 28 Ekim 2022 Cuma günü saat 19.30’da Coşkun Yemek Salonunda ‘Cumhuriyet’e bağlılık’ gecesi organize edilecek.

Dernek Başkanı Atay Yılmaz tüm Düzcelileri geceye davet etti. Yılmaz “Bağımsızlığın, özgürlüğün, egemenliğin taçlandığı Cumhuriyet Bayramı, yurtseverlerin aydınlanma ve çağdaşlaşma bayramıdır. Bu bayramı kutlamak, anlatmak üzere bu etkinliği organize ettik” dedi. 

Etkinlik İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayacak daha sonra Başkan Atay Yılmaz gecenin anlam ve önemine ilişkin açıklamasını yapacak. Metin ve Nezih Üstüner kardeşler canlı müzik performansı sergileyecek. Özel olarak hazırlanmış Atatürk albümü açık artırma ile davetlilere satılacak. Daha sonra Atatürk’ün orijinal Osmanlıca basımı yazılmış Nutku’nun sahibi Hakan Çakır tanıtım yapacak. Program Onuncu Yıl Marşı’nın okunması ile sona erecek.

 


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.