Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“EN İYİ ÜNİVERSİTELER ARASINDAYIZ”  

Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir gazetemizi ziyaret etti. Sözbir Düzce Üniversitesinin büyük bir eğitim kurumu olduğunun altını çizdi.

“EN İYİ ÜNİVERSİTELER ARASINDAYIZ”   
14.10.2022 - 12:58
Haber Merkezi

Daha önce bir çok önemli başarıya imza atıldığını belirten Sözbir iyi üniversiteler ile yarışabilecek duruma geldiklerini söyledi.

Prof. Dr. Nedim Sözbir,   danışmanı Doç. Dr. Cengiz Tuncer ile gazetemizi yaptığı ziyarette Düzce Üniversitesi tarafından yapılan çalışmalarla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Gazetemiz sahibi Asu Beşer Karpuz ile Üniversite projelerine ilişkin sohbet eden Sözbir ,  Düzce Üniversitesinin en iyi üniversiteler arasında yer aldığına dikkat çekti.

Öğrencilerin meraklı ve gelişime açık olduğunu söyleyen Sözbir “İnşallah üniversitemiz başarılı projelerle kendisini gösterir, Düzce’ye bölgemize ve ülkemize faydalı oluruz diye düşünüyoruz. Burada Düzce için varız. Bizim başarımız ülkemizin başarısıdır” diye konuştu. Ziyaretlerinden ötürü Rektör Nedim Sözbir’e teşekkür eden Asu Beşer Karpuz , eğitim öğretim bilimsel araştırma,   bölgesel kalkınma gibi birçok alanda başarıları bulunun Düzce Üniversitesi ile gurur duyduklarını söyledi.  Düzce’nin gelişmesinde büyük katkısı bulunan Düzce Üniversitesi’nin her zaman yanında olacaklarını ifade etti.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.