Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE’DE YOL ÇİLESİ

Düzce’de son haftalarda karayolları ekiplerinin yaptığı çalışmalar çalışanları ve öğrencileri mağdur ediyor.

 DÜZCE’DE YOL ÇİLESİ
6.10.2022 - 10:53
Özel Haber

Kente girişte sadece Öztürkler kavşağının trafiğe açık olması, diğer kavşaklarda ise çalışma yapılması öğrencileri okuluna, çalışanları işlerine geciktirdi. Son olarak Hal kavşağı, Olimpiyat kavşağının kapanması bütün trafik yoğunluğunun Öztürkler Kavşağına kaydırdı. Bu durum ise uzun araç kuyruklarının oluşmasına neden oldu.  

Karayolları ekipleri yazın bitmesiyle birlikte tam okulların açıldığı, çalışanların ise yıllık izinlerini bitirip iş hayatına döndüğü dönemde D-100 karayolunun Düzce kent merkezinden geçtiği mevkide çalışmaya başladı. Bu durum ise kente bağlanan kavşakları kapattı. Kapanan kavşaklar nedeniyle vatandaşlar büyük sıkıntı yaşadı. Yapım süresinin uzaması mağduriyetlerin artmasına neden oluyor. Öğrenciler ve öğretmenler okullarına, derslerine geç kalırken çalışanlar ise işlerine geç gidiyor.

Son olarak Hal kavşağı, Olimpiyat kavşağının kapanması bütün trafik yoğunluğunun Öztürkler Kavşağına kaydırdı. Bu durum ise uzun araç kuyruklarının oluşmasına ve sürücülerin sinir krizi geçirmesine neden oldu. Öztürkler Kavşağındaki yoğunluk ise trafik ekiplerinin çabaları sonucu saat 10:30’da ancak hafifletilebildi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar