Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KADINA EL KALKMAZ PANKARTIYLA POZ VERDİLER

Gümüşova Organize Sanayi Bölgesi’nde bir fabrikada kadına yönelik şiddet ile ilgili verilen eğitimin ardından erkek personel “Kadına el kalkmaz yazılı pankartlar kaldırarak objektiflere poz verdi.

KADINA EL KALKMAZ PANKARTIYLA POZ VERDİLER
9.09.2022 - 12:25
Haber Merkezi

İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Kadına El Kalkamaz’ projesi çerçevesinde kadına yönelik şiddetle mücadele eğitimleri Düzce’de fabrikalarda da verilmeye başlandı.

Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri, İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan ‘Kadına El Kalkamaz’ projesi çerçevesinde eğitimlerini hızlandırdı. Her gün düzenli olarak farklı lokasyonlarda eğitimler veren Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi sosyal çalışmacıları bu sefer fabrikalarda eğitim yaptı. Gümüşova’da bulunan Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan fabrikalarda eğitim gerçekleştirdi. Kadına yönelik şiddetle mücadele de farkındalık eğitimini ise merkez sosyal çalışmacısı Özge Kabalar tarafından personele tek tek anlatıldı.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar