Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ŞİİR SEVERLERİ BULUŞTURAN DİNLETİ

Düzceli şiir ve müzik sevdalıları Millet Kıraathanesinde buluşmaya devam ediyor. Şiir severler, şiirlerini kıraathaneye gelen misafirlere okuyarak dinleyenleri mest ediyor.

ŞİİR SEVERLERİ BULUŞTURAN DİNLETİ
6.09.2022 - 10:48
Özel Haber

Düzce Sanat Edebiyat Platformu (DÜSEP) tarafından 2022 yılında hayata geçirilen ‘ Şiir Dinletisi’ organizasyonu Millet Bahçesindeki Millet Kıraathanesinde sürdürülüyor. İki kadim şair dostu Kadir Albayrak ve Hayrullah Altay’ın Düzce Sanat Edebiyat Platformu olarak düzenlediği etkinlik renkli görüntüler sahne oluyor. Fotoğraf Sanatçısı Lütfü Şimşek ve gazetemiz yazarı Burhan Tutkun bu hafta gerçekleştirilen etkinliğe katılarak renk kattılar.

Düzce Belediyesi ve Düzce Sanat Edebiyat Platformu, her ayın ilk Cuma akşamı şiir ve müzik sevenleri Millet Kıraathanesine davet ederken edebiyata hevesli olan Düzcelilerin kendi eserlerini okumalarına destek verecek. Haber: Elif Varol - Fotoğraf: Lütfü Şimşek


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar