Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

17 YILDIR GAZETE DAĞITIYOR

Her gün abonelere gazete ulaştırmaktan büyük keyif aldığını belirten İhsan Çakır “  Her gün kurumlara ve esnafa  gazetelerimi  bırakıyor ve sohbet ediyorum. Çayımı, çorbamı içiyorum” dedi.

5.09.2022 - 12:23
Güncelleme 5.09.2022 - 12:29
Özel Haber

Düzce’nin en eski ve en  aktif gazete dağıtıcısı İhsan Çakır 17 yıldır , kar, yağmur çamur demeden gazeteleri okuyucuya ulaştırıyor. 3 bisiklet eskiten Çakır işini çok sevdiğinin altını çiziyor.

Cumayeri Avlayan’dan Düzce’ye her gün gazete dağıtmak için gelip gittiğini söyleyen Çakır işini çok sevdiğini belirtiyor.

66 yaşındaki Çakır’ın mesaisi sabah saat 07.30’da başlıyor. Cumayeri Avlayan’dan Düzce merkeze gelen Çakır bisikletini alarak tüm gazeteleri abonelerin bizzat adresine teslim ediyor.

3 kız babası olan Çakır Düzce Belediyesi’nden emekli olduktan sonra zamanını kaliteli değerlendirmek ve ek gelir elde etmek için gazete dağıtımına başladı.

17 yılda 3 bisiklet eskiten ve günde yaklaşık 10 – 15 km yol kat eden Çakır “Bu işi seviyorum. Her gün esnaflara gazetelerini bırakıyor ve sohbet ediyorum. Çayımı, çorbamı içiyorum. Hem ek gelir elde ediyorum hem de zamanımı kaliteli hale getiriyorum” diyor.

Çakır’a emekleri için teşekkür ediyoruz.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar