Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KENT KONSEYİ'NDEN DESTEK İSTEDİLER

Düzce Kent Konseyi Başkanı Uzm. Arb. Ali Dilber kısa süre önce binaları yanan Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği yönetimini ağırladı.

KENT KONSEYİ'NDEN DESTEK İSTEDİLER
30.08.2022 - 11:34
Güncelleme 30.08.2022 - 11:36
Haber Merkezi

Düzce Kent Konseyi Başkanı Uzm. Arb. Ali Dilber’i kısa süre önce binaları yanan ve yardım malzemeleri kullanılmaz hale gelen Düzce Sevdalıları Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu başkanı Reşit Kurt ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı. Ziyarette Düzce Sevdalıları yardımlaşma derneği yönetimi yardım çalışmaları hakkında Dilber’e bilgiler verdiler. Yardımlar konusunda hazırladıkları projeleri de Ali Dilber’e sunan dernek yönetim kurulu Kent Konseyinden projelerinin hayata geçirilmesi için yardım talebinde bulundu.

Uzm. Arb. Ali Dilber ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Düzce’nin ve Düzcelilerin menfaatine olan her çalışmaya Kent Konseyi olarak destek vermekten mutluluk duyacaklarını dile getirdi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar