Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE’DE FENOMENLER AĞIRLANACAK

Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu 4. Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda Düzce’nin tanıtımı için yapılacak çalışmalar, Düzce’de ağırlanacak fenomenler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

DÜZCE’DE FENOMENLER AĞIRLANACAK
17.08.2022 - 12:24
Güncelleme 17.08.2022 - 12:25
Haber Merkezi

Turizm ve Kültür Bakanlığının Tanıtma Genel Müdürlüğü ve Bakanlığın ilgili kuruluşu olan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) bünyesinde yürütülen “ İl Tanıtım ve Geliştirme Programı “ çerçevesinde, Düzce Vali Yardımcısı V. Mustafa Can’ın Başkanlığında Düzce Ticaret ve Sanayi Odası'nda gerçekleştirildi.

Düzce’nin tanıtımı için bütünleşik bir iletişim stratejisi oluşturulması, tüm paydaşların katılımıyla sürdürülebilir bir işbirliği modelinin geliştirilmesi, markalaşma ve iletişim süreçlerinin güçlendirilmesi ve destinasyonun dijital dünyada görünür kılınması hedefleri doğrultusunda bir araya gelen kurul üyeleri önemli kararlara imza attı.

Toplantıda, 24 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen Düzce üçüncü toplantı kararları ve Düzce Kurul Sosyal Medya Ekibi’nin çalışma performansı değerlendirildi. 9 Ağustos 2022 tarihinde faaliyete geçirilen @gezsen_duzce instagram hesabının tanıtımı ve Eylül ayı paylaşım planına ilişkin görüş ve öneriler alındı. Sosyal Medya çalışmaları kapsamında Düzce’de ağırlanacak fenomenlerin gezi programı planı masaya yatırıldı. İlde düzenlenmesi planlanan etkinliklerin diğer kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde yürütülmesi konuları görüşülerek karara bağlandı. 

 

 

 

 

 

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar