Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AKIBETİNE MECLİS KARAR VERECEK

Kültür Mahallesi Krempark AVM arkasında bulunan otoparkın akıbetine İl Genel Meclisi karar verecek. 3 bin 962 metrekarelik alan ya satılacak, ya kiralanacak yada kat karşılığı inşaat yapılacak. Elde edilecek gelir ise altyapı hizmetlerinde kullanılacak.

AKIBETİNE MECLİS KARAR VERECEK
4.07.2022 - 12:45
Güncelleme 4.07.2022 - 12:45
Özel Haber

İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantıları başladı.

İl Genel Meclisi Temmuz ayı toplantılarının birinci birleşimi Meclis Başkanı Çiğdem Günal başkanlığında, İl Genel Meclis Toplantı salonunda yapıldı.

Açılış ve yoklama ile başlayan meclis toplantısı bir önceki birleşime ait karar özetlerinin okunması ile devam etti.

Daha sonra imar planı tadilat teklifleri ele alandı. İdareye ait Kültür Mahallesi'nde bulunan 3 bin 962 metrekarelik taşınmazın satışı, kiralanması veya kat karşılığı inşaat sözleşmelisinin imzalanması ve elde edilecek gelirin köylerin yol içme suyu gibi altyapı hizmetlerinin yerine getirilmesinide kullanılması talebi değerlendirildi.

Valilik makamından ve başkanlıktan gelen tekliflerin okunmasının ardından ihtisas komisyonlarının hazırladığı raporlar görüşülüp karara bağlandı. Son olarak meclise verilen önergeler komisyonlara havale edildi

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar