Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MUHTARLARA ANKARA'DA DESTEK SÖZÜ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi. Muhtarları dinleyen Keşir sorunların çözümü noktasında Ankara’da ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. 

10.06.2022 - 14:07
Güncelleme 10.06.2022 - 16:03
Haber Merkezi

Keşir, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve AK Parti’li yöneticilerin katılımıyla muhtarlarla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda Başkan Özlü Düzce’de yapılan çalışmaları muhtarlara aktardı. Sorunları dinledi ve soruları yanıtladı.
Ayşe Keşir ise istişarenin önemine vurgu yaparak “Merkez mahalle muhtarlarımızla istişare toplantısında bir araya geldik. Demokrasinin ilk basamağı muhtarlarımız ile iş birliğimiz son derece kıymetli... Hemşehrlerimiz için, mahallelerimiz için her daim birlikteyiz...” dedi. 

Sorunların çözümü noktasında Aknara’da ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Keşir “Bize ne talep gelirse, işin siyasi ayağı kısmında Ankara’dan takip edilecek çalışmalar ile ilgili elimizden gelen desteği vermeye çalıştık. Sayın başkan mahalle sözleşmeleriyle o süreçten beri muhtarlarla iç içe. Hizmet üretme noktasında tüm kademelerin iş birliği çok önemli. Biz Ankara’da sorunların çözümü için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar