Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ŞELALE VE GÖLÜ İNCELEDİ

Doğa Koruma ve Milli Parklar Ankara 9. Bölge Müdürü Musa Kaya, Düzce’de Aydınpınar Şelaleleri ve Efteni Gölü’nü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

 ŞELALE VE GÖLÜ İNCELEDİ
9.06.2022 - 11:04
Güncelleme 9.06.2022 - 11:07
Haber Merkezi

Düzce’nin turizm değerleri her geçen gün daha da dikkat çekerek ilgi toplamaya devam ediyor. Düzce Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri de bölgelerde çeşitli çalışmalar yapıyor.

Bu çalışmaları incelemek ve yeni projeler hayata geçirmek üzere Doğa Koruma ve Milli Parklar Ankara 9. Bölge Müdürü Musa Kaya, Düzce’ye geldi. Şube Müdürü Mevlüt Şanlı Şimşek ile görüşmeler yaparak yapılan çalışmaları dinleyen Kaya daha sonra kurumun yürüyüş parkurunu yaptığı Aydınpınar Şelaleleri 2’yi ziyaret etti. Burada şelalenin seyir terasına kadar giderek incelemelerde bulunan Kaya, daha sonra Aydınpınar Şelaleleri 1’i ziyaret ederek, piknik alanında yapılan çalışmaları takip etti. Son olarak Efteni Gölü’nde ulusal öneme haiz sulak alanında incelemelerde bulunan Doğa Koruma ve Milli Parklar Ankara 9. Bölge Müdürü Musa Kaya, Düzce’nin turizm alanlarında kurum olarak çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar