Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KADINA YÖNELİK ŞİDDET KONUŞULDU

Düzce’de Kadına yönelik şiddetle mücadele, izleme ve değerlendirme toplantıları düzenli olarak gerçekleştirilirken, son toplantı ilgili kurum kuruluşların katılımı ile Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nde yapıldı.

KADINA YÖNELİK ŞİDDET KONUŞULDU
6.06.2022 - 12:08
İHA

Düzce’de kadına yönelik şiddetle mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor. Mücadele çerçevesinde Düzce Valiliği’nin öncülüğünde kurulan İzleme ve Değerlendirme komisyonunun alt teknik kurulu toplantıları da düzenli olarak hem il de hem de ilçelerde gerçekleştiriliyor.

Bu çerçevede son toplantı Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele İzleme ve Değerlendirme Alt teknik kurulu toplantısı, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nde paydaş kurum ve kuruluşların katılımı ile gerçekleştirildi. Toplantıda kadına yönelik şiddet eğiliminde olabileceği kişilerin izlenilmesi ve olumsuz bir durum yaşanmaması için çalışma yapılması görüşüldü.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.