Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YÖK REKTÖR ALIMI İÇİN İLAN YAYINLADI

Yüksek Öğretim Kurumu Düzce Üniversitesi için rektör adaylığı başvuru ilanı yayınladı. 

YÖK REKTÖR ALIMI İÇİN İLAN YAYINLADI
4.06.2022 - 11:01
Haber Merkezi
1

Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ın rektörlük görevinden istifa etmesinin hemen ardından YÖK ilana çıktı. 

İlanda Düzce Üniversitesine rektör ataması yapılacağı bildirildi. Adayların 17 Haziran 2022 Cuma günü mesai saati bitimine kadar Yükseköğretim Kurulu Başkanlığına başvuruda bulunabilecekleri kaydedildi. 

Başvuruda istenen belgeler ise şöyle sıralandı:

Başvuru dilekçesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, rektör adayı bilgi formu, profesör olarak çalışmış veya çalışıyor olduğuna dair belge, Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinde bulunan; "Kamuda ve/veya sosyal güvenlik kurumlarına tabi olmak kaydıyla uluslararası kuruluşlar ile özel sektörde veya serbest olarak en az beş yıl çalışmış olmak" şartını sağladığını gösterir belge, bulunduğu veya son görev yaptığı Üniversite/Kurumdan alınan disiplin kaydını da gösteren hizmet döküm belgesi. 

Başvuruların posta yolu ile Yükseköğretim Kurulu Başkanlığına yapılabileceği, "[email protected]" adresine elektronik posta yoluyla da gönderilebileceği belirtildi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Osman Kucur
    Osman Kucur
    5.06.2022 14:28

    Bence rektör tıp fakültesinden olmalıki hastaneyi iyi duruma getire yoksa o hastane düzelmese Düzce halkı huzursuz önce sağlık sayın yetkililer Dikkate alın lütfen

Resmi İlanlar