Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İLK 500'DE DÜZCE'DEN 6 FİRMA VAR

İstanbul Sanayi Odası'nın geleneksel olarak açıkladığı Türkiye'nin en büyük 500 firması listesine Düzce'de üretimi bulunan 6 firma girdi.

İLK 500'DE DÜZCE'DEN 6 FİRMA VAR
31.05.2022 - 15:20
Haber Merkezi

En büyük 500 firması listesinde Düzce'den Teknorot Otomotiv, Düzce Cam, Nobel İlaç, Doğanlar Mobilya Grubu, Süperlit Boru, Çınar Boru yer aldı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamada “İstanbul Sanayi Odası'nın yapmış olduğu araştırmada Türkiye'nin en büyük ilk 500 kuruluşu arasında yer alan firmalarımızı kutlar, ülkemizin 2023 vizyonu hedeflerine olan katkılarından dolayı teşekkür ederiz” denildi. 

Listede yer alan firmaların isimleri şöyle: Çınar Boru Profil Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (246), Teknorot Otomotiv Ürünleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (281), Düzce Cam Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (297), Nobel İlaç Sanayii Ve Ticaret Anonim Şirketi (311), Doğanlar Mobilya Grubu İmalat Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (365), Superlit Boru Sanayi Anonim Şirketi (499)


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar