Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"GÖREVDEN ALMA İLE KAPATILAMAYACAK KADAR MÜHİM"

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yılmaz’ın istifasına sebep olan spor tahsisli alanın ticari alana çevrilmesi olayının aydınlatılmasını istedi. 

"GÖREVDEN ALMA İLE KAPATILAMAYACAK KADAR MÜHİM"
30.05.2022 - 13:04
Güncelleme 30.05.2022 - 17:10
Haber Merkezi

İyi Partili 2 Meclis Üyesinin de evet oyu kullandığını ve konunun yargıya taşınması da dahil, gerekli işlemlerin yapılmasına karar verdiklerini duyuran Er, rant konusunun 1-2 kişinin görevden alınması ile kapatılamayacak kadar mühim olduğunu vurguladı.  

Sorumluluğu üzerine alan ve görevinden istifa eden Serkan Yılmaz’ın birim müdürü olarak atanmasını da eleştiren Er, “ Her ne kadar Eski Belediye Başkan Yardımcısı sorumluluğu üzerine alıp şahsileştirmiş ise de, böyle önemli bir konuyu gözden kaçırması,  akabinde de ‘muğlak’ bir birim müdürlüğüne atanmış olmasının basına yansıması bizlere “bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?” dedirtmektedir” dedi.

Er Faruk Özlü’yü konu ile ilgili kamuoyunun aydınlatmaya davet etti.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar