Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"TÜM GÜCÜMLE HİZMET EDECEĞİM"

Düzce Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası yeni yönetimi görev dağılımı yaptı. Oda başkanı Birol Aksu oldu. Aksu görevini mesai mefhumu gözetmeden özveri ile yapacağının altını çizdi. 

"TÜM GÜCÜMLE HİZMET EDECEĞİM"
28.05.2022 - 10:53
Haber Merkezi

Meslektaşlarına tüm gücüyle hizmet edeceğinin altını çizen Aksu “14. Olağan Kurulumuzu birlik ve beraberlik anlayışı ile sonuçlandırdık. Öncelikle şimdiye kadar görev yapan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim. Devraldığımız görevi önce meslektaşımız diyerek,  adaletli ve birlik anlayışı içerisinde, mesai kavramı olmadan tüm gücümüzle mesleğimize ve meslektaşlarımıza hizmet edeceğimizden emin olabilirsiniz. Tüm ailemizi sevgi ve saygıyla kucaklıyorum” dedi. 

Aksu’nun yönetiminde şu isimler yer alıyor:
Yönetim Kurulu: Başkan Yardımcısı / sayman Adem Bilgin, Oda Sekreteri Sezgin Coşar, Üye Cem yıldırım, Üye Fatma Çetin Köroğlu. Denetim Kurulu: Başkan Necdet Öztürk, Üye Yasemin Öztürk Yazlık, Üye Meral Özer.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar