Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"DÜZCESPOR'A SAHİP ÇIKMALIYIZ"

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Dertli Düzcespor’a maddi manevi her türlü katkıyı vereceklerini söyledi. Toplu Komite toplantısında ‘Düzcespor’a sahip çıkmalıyız’ çağrısında bulunan Dertli, “Düzce’nin sanayi, turizm ve tarıma ihtiyacı olduğu kadar sportif aktivitelere de ihtiyacı var” dedi. 

"DÜZCESPOR'A SAHİP ÇIKMALIYIZ"
26.05.2022 - 10:46
Haber Merkezi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın olağan Meclis Toplantısı ve hemen sonrasında da yılda iki kez yapılması gereken Toplu Komite Toplantısı, video konferans yolu ile gerçekleştirildi.

Toplu Komite toplantısında üyelere seslenen Meclis Başkanı Ahmet Dertli Düzcespor’un son dönemde oluşturduğu olumlu sinerjiye vurgu yaptı. 

“DÜZCESPOR YARINLARA GÜVENLE BAKMALI”


Düzcespor’un yarınlarına daha güvenle bakabilmesi için her türlü katkıyı sağlayacaklarının altını çizen Dertli “Burada çok kıymetli başkan, yönetim kurulu üyeleri ve sporcularımız var. Belli bir yere kadar Düzcespor’u taşıdılar.  Şu an her şey güzel gidiyor. Kıymetli başkan Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulu üyeleri her an takımın yanında. Bizler de sivil toplum kuruluşları olarak Düzcespor’umuza sahip çıkmalıyız” diye konutu. 

“SPORTİF KTİVİTELERE İHTİYAÇ VAR”


Düzce’nin sanayi, turizm ve tarıma ihtiyacı olduğu kadar sportif aktivitelere de ihtiyacı olduğunun altını çizen Dertli şöyle devam etti: “Gençlerimizi spora yönlendirebilmenin en önemli aşamalarından biri de sportif başarı sahibi bir kulübün olmasıdır. Sezonun son maçında kendi evinde Çarşambaspor ile karşı karşıya gelen Düzcespor sahadan 2-1 galip ayrılarak 78 puana ulaştı ve şampiyonluğunu ilan ederek kupasını aldı.

Düzcespor’un kentin ortak değeri olduğunu biliyoruz. Başta Başkan Gökhan Kapoğlu olmak üzere tüm yönetim kurulu ve teknik heyet hepsine müteşekkiriz. Bize bu gururu ve mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür ederiz. Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ailesi olarak Düzcespor’a maddi manevi her türlü katkıyı vereceğiz.”

Toplantı sonunda komite Başkan ve Üyeleri sektörleriyle alakalı sorun ve önerilerini dile getirdiler.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.