Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SİBER GÜVENLİK ARTTIRILACAK

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Türkiye Bilişim Derneği (TBD) tarafından ulusal seviyede siber dayanıklılığının arttırılması amacıyla Teknokent ve OSB’lerde yerleşik ‘KOBİ’lere ve Girişimcilere Siber Güvenlik Farkındalık Eğitimi Türkiye Bilişim Derneği İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali İnceefe’nin sunumuyla gerçekleştirildi.

SİBER GÜVENLİK ARTTIRILACAK
26.05.2022 - 10:32
Güncelleme 26.05.2022 - 11:11
Haber Merkezi

Eğitime; Düzce Sanayi Teknoloji İl Müdürü Mehmet Sarıoğlan, OSB’de bulunan fabrikaların firma yetkilileri katılım sağladı.

Eğitimde; Siber güvenlik temel bilgiler, bilgi güvenliği ve kurumsal bilgi kaynakları, bulut bilişim ve nesnelerin interneti güvenliği, internet / web güvenliği, sosyal medya saldırıları ve güvenlik önlemleri, kablosuz ağlara yönelik saldırıları ve güvenlik önlemler, kişisel verilerin korunması,, sosyal mühendislik ve son kullanıcıyı hedef alan saldırılar, pratik teknikleri ile zararlı yazılım tespiti katılımcılara faydalı ve kullanışlı bilgiler verildi. 
Soru ve cevapların ardından, toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar