Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SOSYAL MEDYA EKİBİ KURULACAK

Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Programı kapsamında sosyal medya ekibi kurulacak. Yapılacak etkinliklerin programlanması için haberleşme ağı oluşturulacak.

SOSYAL MEDYA EKİBİ KURULACAK
26.05.2022 - 10:30
Güncelleme 26.05.2022 - 11:11
Haber Merkezi

Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu 3. toplantısı Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde gerçekleştirildi. 
Toplantıda Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tanıtma Genel Müdürlüğü ile Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) bünyesinde yürütülen “İl Tanıtım ve Geliştirme Programı” çerçevesinde hayata geçirilecek etkinlikle değerlendirildi. 

Düzce’nin tanıtımı için bütünleşik bir iletişim stratejisi oluşturulması kararlaştırıldı. Tüm paydaşların katılımıyla sürdürülebilir bir işbirliği modelinin geliştirilmesi, markalaşma ve iletişim süreçlerinin güçlendirilmesi ve destinasyonun dijital dünyada görünür kılınması hedefleri doğrultusunda önemli kararlar alındı. 
Program kapsamında sosyal medya ekibinin oluşturulması ve ilde düzenlenmesi planlanan etkinliklerin diğer kurum ve kuruluşlarla paylaşılmasına yönelik ortak haberleşme ağının kurulması karara bağlandı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar