Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ATAY ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ

Vali Cevdet Atay’ın özel eğitim kurumlarına ziyaretleri devam ediyor. Bu çerçevede Özel Düzce Çocuk Kulübü’nü ziyaret eden Atay, öğrencilerle sohbet etti.

ATAY ÖĞRENCİLERLE SOHBET ETTİ
21.05.2022 - 10:25
Haber Merkezi

Düzce’de eğitim alanında yaptığı başarı çalışmalarla ve yeni eğitim modelleriyle fark oluşturan Özel Düzce Çocuk Kulübü’nü Vali Cevdet Atay ziyaret etti.

Çocuk Kulübüne gelişinde Özel Çocuk Kulübü kurucusu Tamer Erdinç ve Kurum Müdürü Fatma Aksu tarafından karşılanan Atay’a ziyaretinde Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş, Gençlik ve Spor Müdürü İsa Yazıcı, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ercan Öztürk, Milli Eğitim Müdürü Tamer Kırbaç’ta eşlik etti.

Vali Atay ve beraberindekiler, sınıfları da gezerek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ardından Çocuk Kulübü Müdürü Fatma Aksu’dan kurum ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler alarak eğitim kurumunda verilen eğitimden dolayı Tamer Erdinç ve Fatma Aksu’ya teşekkür etti.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar