Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“DAĞILAN AİLEMİZİ TOPLAYACAĞIZ”

Birol Aksu Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası için başkan adaylığını açıkladı. Aksu “Dağılan ailemizi bir araya toplayacağız” dedi.

“DAĞILAN AİLEMİZİ TOPLAYACAĞIZ”
20.05.2022 - 12:01
Özel Haber

Düzce Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası 14. Olağan Genel Kurulu 21 Mayıs Cumartesi günü saat 11.00’de Düzce Belediyesi Kültür Merkezi Celil Yağız Salonunda başlayacak. 3 adayın yarışacağı genel kurulda ilk gün adaylar kendilerini tanıtacak.

22 Mayıs Pazar Günü Oda hizmet binasında ise 09.00 ile 17.00 saatleri arasında seçim yapılacak.

Oda başkanlığına adaylığını açıklayan Birol Aksu, adaletli, eğitimci, paylaşımcı ve herkesi kucaklayan bir yönetim olacaklarının altını çizerek “269 meslektaşımızın odası olacağız. Adaletli, eğitimci, paylaşımcı ve herkesi kucaklayan bir oda olacağız. Biz bir aileyiz. Dağılan ailemizi bir araya toplayacağız” dedi.

Aksu’nun listesinde şu isimler yer alıyor:

Yönetim Kurulu: Birol Aksu, Sezgin Coşar, Şahin Işıklı, Can Genç, Tülay İnan. Disiplin Kurulu: Mecit Nuri Demirci, Aysun Kuyumcu, Ertan Dursun, janberk Özcanoğlu, Saime Güler.

Denetim Kurulu: Meral Özel, Metin Kıraç, İhami Baba

Üst Kurul: Hızır Özcan, Gülay İnan, Dr Fevzi Er, Elif Kılıç, Birol Aksu, Zahide Şafak Boztimür, Bedri Özer

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar