Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BİR YILLIK EMEKLERİNİ SERGİLEDİLER

Şükran Öney Anaokulu minikleri bir yıllık emeklerini okul bahçesinde düzenlenen final etkinliği ile sergiledi.

BİR YILLIK EMEKLERİNİ SERGİLEDİLER
16.05.2022 - 12:56
Güncelleme 16.05.2022 - 13:14
Haber Merkezi

5 Yaş Pamuk Şekerleri Sınıf Öğretmeni Nihal Güneş ve öğrencileri ‘Geri Dönüşüm Muhteşem Olcak’ projesi kapsamında atık materyalleri bir amaç için kullanmayı ve farklı bir pencereden bakabilme becerisi kazandırmayı hedeflediler. Çocuklar materyalleri daha verimli kullanarak çevreyi koruma bilinci kazandılar.

5 Yaş Gökkuşağı Sınıfı Öğretmeni Merve Makaroğlu ve öğrencileri   ‘ Matematik Öğreniyorum’ projesi kapsamında matematik işlemlerini görselleştirip hem oyun hem işlem zevki haline getirmek için ilgilerini çeken materyaller tasarladılar.

5 Yaş Sevgi Çiçekleri Sınıfı Öğretmeni Hacer Arslan ve öğrencileri ise ‘ Ülkemi seviyorum, şehirlerimi tanıyorum ‘ projesi kapsamında tanıtmış oldukları şehirlerin yöresel kıyafetlerini giyerek tarihi ve turistik yerlerinin objelerini sergilediler. Yöresel  lezzetler sundular.

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar