Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ORHAN YILMAZ YENİDEN GÜVEN TAZELEDİ

Düzce Kamyon ve Tır Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi genel kurulu yapıldı. Orhan Yılmaz ve ekibi yeniden güven tazeledi.

ORHAN YILMAZ YENİDEN GÜVEN TAZELEDİ
10.05.2022 - 16:16
Haber Merkezi

Genel kurulda yapılan seçimlerde oy birliği ile başkanlığa Orhan Yılmaz yeniden seçilirken, yönetim kurulu üyeliklerine de Ferdi Muçu, Mücahit İnaloğlu, Celal Geçgel, Erkan Taşlı, Mehmet Çakır, Mehmet Keten, Kadir Uçar ve Kenan Alagöz getirildi.

Başkan Orhan Yılmaz, yaptığı konuşmada, “Geçtiğimiz iki yıl hayatımızın en zor günlerini yaşadık hastalık bir yandan artan hayat pahallılığı ve ekonomik zorluklarla birlikte dünyanın belli yerlerindeki savaşların başladığı zor bir süreç geçirdik daha önceleri söylenseydi akaryakıt 25 TL olacak inanmazdık, ancak bunu yaşadık. Lastik 7000 TL olacak denilse yine inanmazdık, onu da yaşadık.

Hastalık salgın olacak, kimse kimseye yanaşamayacak denilse güler geçerdik, onu da yaşadık. Çok şükür tüm zorluklara rağmen ayakta kaldık ve işimizin başında olduk. Az veya çok kazandık şükür ettik, var olanları kaybetmeyelim, ayakta kalalım dedik. Buna rağmen en zor günlerde aldığımız cesur kararların işletmemizi büyüttüğünü gördük” dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar