Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Erdoğan’dan Tebrik Ziyareti

Düzce Belediyesinin başarılı iki ismi aynı karede buluştu. Siyasette ve Düzce Belediyesinde Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün birlikte çalışmayı terih ettiği isimlerden olan  Necla Erdoğan ve Oya Kocaman biraraya geldi.

Erdoğan’dan Tebrik Ziyareti
25.04.2022 - 11:22
İHA

Düzce BelKA A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı  Necla Erdoğan Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü tarafından Belediye Başkan Yardımcılığı görevine  atanan  Av. Oya Kocaman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Necla Erdoğan,  15 Mart 2022 tarihinde Düzce Belediye Başkan Yardımcılığına getirilen Oya Kocaman’a yeni görevinde başarılar diledi.

İNSAN KAYNAKLARI GÖZ DOLDURUYOR

 Çağdaş ve stratejik yaklaşımları ile çalışanların yeteneklerini geliştirmeyi ve yaratıcı bir kurum kültürü oluşturmayı hedefleyen Belka A.Ş.’nin dikkat çeken Genel Müdür Yardımcısı Necla Erdoğan,  İnsan kaynakları yönetimi, sertifika programları, mesleki eğitim çalışmaları ile göz dolduruyor.

            İnsan kaynaklarının bütün işlevlerini ve iş hayatının beklentilerini bilen donanımlı kişiler oluşturmak amacıyla kurulan BELKA A.Ş.’nin başarılı ismi  Necla Erdoğan ayrıca, Düzce Belediyesi, İŞ-KUR ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığı ile istihdama katkı sağlamak amacıyla kurulan   Düzce  İş Kulübü ile kentte iş ve işçi bulma sürecine yeni bir sistem getirilmesini sağladı.

 

 KOCAMAN GÖREVİNİN BAŞINDA 

Bilindiği gibi Oya Kocaman, Düzce’de 30 yıldır avukatlık yapan, gerek AK Partili olarak siyasetteki tecrübeleri,  gerekse Düzce Belediye Meclisi üyeliğindeki çalışmaları nedeni ile Dr. Faruk Özlü tarafından Belediye Başkan Yardımıcısı olarak görevlendirildi. 


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar