Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

" Gençlerin fikirleri çok önemli "

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, KYK Erkek Öğrenci Yurdu’nda kalan öğrencilerle iftar açtı. Öğrenciler ile bol bol sohbet eden Keskin, gençlerin fikir ve önerilerinin kendileri için çok önemli olduğunu belirtti. 

19.04.2022 - 13:53
Güncelleme 19.04.2022 - 14:26
Haber Merkezi

Avni Akyol KYK Erkek Öğrenci yurdunda düzenlenen iftar programına AK Parti MKYK Üyeleri Mehmet Ali Zengin, Şevki Şar, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, İl Gençlik Kolları Başkanı Oğuzhan Küçük, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden ve teşkilat mensupları katılarak öğrencilerle bir araya geldiler.

Keskin, yurdun yemekhanesinde öğrencilere yemek dağıttı. Ezanın okunmasıyla birlikte öğrencilerle iftar yapan AK Parti heyeti, iftarın ardından çay sohbeti gerçekleştirdi.

AK Parti Düzce İl Başkanı Keskin, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin Ramazan ayını kutlayarak, “Sizlerin fikirlerini dinlemeye, görüşlerinizi almaya geldik. Siz değerli gençlerimizin düşünceleri, fikirleri bizler için çok kıymetli. Sizlerle bir arada olmanın, Ramazan ayının manevi iklimini paylaşmanın huzurunu yaşıyoruz. Hepinize derslerinizde başarılar diliyorum. ” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar