Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kırım Türkleri İftarda Buluştu

Düzce Kırım Türkleri Derneğinin üyeleri geleneksel iftar yemeği organizasyonunda buluştu. Dernek üyeleri iftar yemeğinin ardından Kırım türküleri ile eğlendi. 

Kırım Türkleri İftarda Buluştu
11.04.2022 - 16:25
Haber Merkezi

Hacı Dayı Taç Restaurant'da gerçekleşen iftar yemeğine, Vali Yardımcısı Gürbüz Saltuk, Düzce İl Sivil Toplumla ilişkiler Müdürü Cengiz Şahin, Düzce Belediyesi meclis üyesi ve BELMEK koordinatörü İlknur Bahar, Kadın Emeği Merkezi Koordinatörü Sibel Gün Çabuk, Adapazarı Kırım Türkleri Derneği yöneticileri ile Düzce Kırım Türkleri Derneğinin üyeleri katıldı. 

İftarın sonunda Dernek üyelerimizden Abdullah Özbulat tarafından iftar duası yapıldı, vefat eden büyükler anıldı. Melih Üstüner'in muhteşem yorumu ile Kırım türküleri konuklarla birlikte söylendi.

İftar yemeği hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi. 

Düzce'nin en aktif ve faal sivil toplum kuruluşlarından olan Düzce Kırım Türkleri Derneği’nin birlik ve beraberlik duyguları içerisinde önümüzdeki günlerde de toplumsal faaliyet ve çalışmalarına devam edeceği belirtildi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar