Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Geçmişten Bir Yaprak

Bu fotoğraf karesi 1977 yada 1978 yılında çekildi. Siyah beyaz çekilen fotoğrafı günün teknolojisi ile renklendirdim ve her iki kareyi aynı anda görüyorsunuz.

Geçmişten Bir Yaprak
11.04.2022 - 13:22
Güncelleme 11.04.2022 - 13:23
Özel Haber

ARKADAŞLIK

Artık yaş olarak 60’ı geçtik ancak gönlümüz hep genç. Uzun yıllar basın sektöründe çalıştım, gazetecilikten memurluğa , memurluktan emekliğinin ardından halen kendime ait KÜLTÜR TELEKOM bayiliğimde hayatıma devam ediyorum. Yapı olarak dostluğa ve arkadaşlığı büyük önem veriyorum. Dostlarımla sık, sık bir araya gelip, onlarla geçmişi konuşmak, yad etmekten hoşlanıyorum. Her genç gibi bizimde arkadaş grubumuz vardı.

Onlarla bir araya geldiğimizde zamanın nasıl geçtiğini anlamazdık. Düşünüyorum da amma koşuşacak şeylerimiz varmış. İnsan biraz yaşlanınca maziye olan özlemi artıyor, eski fotoğrafları karıştırıyor. Bende öyle yaptım ve arşivimdeki bu kareyi sosyal medya hesabımdan paylaştım  ve şimdi gazetede yayınlıyorum. İşte benim arkadaş topluluğum. Arka sıra Fuat.. Bahri Erdem, Alaattin Gülaçtı, Rasim Maradit, Sabahattin Teke, Fikri Alparslan. Ön sıra. Yunus Yılmaztürk (Vefat etti) Naci Çetin, bendeniz Keremi Beşer ve Fikret Kıyıcın. İyiki varsınız arkadaşlarım, dostlarım. Bu hayat sizlerle daha güzel. Vefat eden Yunus Yılmaztürk arkadaşımın mekanı cennet olsun. (Keramettin Beşer)


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar