Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Çilimli’ye Yüzme Havuzu Yapılacak 

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Çilimli’ye  yüzme havuzu inşa etmek için hazırlıklara başladı. 

Çilimli’ye Yüzme Havuzu Yapılacak    
8.04.2022 - 17:45
Haber Merkezi

Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından Çilimli’ye yapılacak yüzme salonu Gölyaka, Gümüşova,  Cumayeri’ne hizmet verecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale 27 Nisan 2022 Çarşamba günü saat 10.00’da Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacak.

İhalede ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek. İhalede, işin tamamı için teklif verilecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

İhalede elektronik eksiltme yapılmayacak. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günü olacak. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek.

İhale hakkında detaylar için tıklayınız


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.