Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Sağlık ve Spor Turizmi İçin İmzalar Atıldı

Düzce’nin sağlık ve spor turizmi açısından cazibesinin arttırılmasını amaçlayan Düzce İli Sağlık ve Spor Turizmi Strateji Raporu Projesi için imzalar atıldı.

Sağlık ve Spor Turizmi İçin İmzalar Atıldı
6.04.2022 - 12:50
Haber Merkezi

İl Kültür ve Turizm Müdürü Sabahattin Parlak, başvurusu yapılan destek almaya hak kazanan “Düzce İli Sağlık ve Spor Turizmi Strateji Raporu” projesi kapsamında MARKA’da (Doğu Marmara Kalkınma Ajansı) gerçekleştirilen imza törenine katıldı.

“Düzce İli Sağlık ve Spor Turizmi Strateji Raporu” projesi ile; Düzce’nin spor ve sağlık turizmine yönelik potansiyellerinin ortaya çıkarılması amaçlanıyor. Ayrıca  belirlenecek stratejiler doğrultusunda sağlık ve spor turizminin gelişmesine yönelik öncelikli yatırım alanlarının ortaya konulması hedefleniyor. Mevcut durumun ve yaşanan değişim ve eğilimlerin tespit edilmesi, sağlık ve spor turizmi alanında karşılaşılan problemlerin belirlenmesi, bu alanlara yönelik alınabilecek tedbirler ve çözüm önerilerinin sunulması ve Düzce’nin sağlık ve spor turizmi açısından cazibesinin arttırılması projenin amaçları arasında.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar