Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Çakır: “İyi ki Avukatız”

Düzce Barosu avukatları 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı. Baro Başkanı Taner Çakır hukukun üstünlüğü ve adaletin tecellisi için onurlu bir mücadele gerçekleştirdiklerini belirterek “İyi ki avukatız” dedi. 

Çakır: “İyi ki Avukatız”
5.04.2022 - 14:51
Özel Haber

Mesleki anlamda ciddi sorunlar ile boğuştuklarının altını çizen Çakır “Maalesef avukatlar gününü keyifle kutlayamıyoruz çünkü mesleki bir çok sorunlarımız var. Adalet devletin temelidir ve bağımsız savunmanın temsilcileri avukatlardır.

Hukukun üstünlüğü ve adaletin tecellisi için onurlu bir mücadele gerçekleştiriyoruz, iyi ki avukatız. Tüm meslektaşlarımıza nice başarılı, sağlıklı ve huzurlu meslek yılları diliyor, ebediyete imtihal eden meslektaşlarımızı rahmet ve saygıyla anıyoruz. Avukatlar günümüz kutlu olsun. Çok zorluklara rağmen iyi ki varsınız. Nice 5 Nisanlarda avukatlık günlerinde buluşmak üzere” diye konuştu.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar