Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Hafriyat Atıkları Gündeme Geldi

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası inşaat yüklenicisi, inşaat malzemeleri satışı, yapı denetimi, savunma sanayi, teknik hizmetler satışı yapan ikinci meslek komitesi üyeleri bir araya geldi.

Hafriyat Atıkları Gündeme Geldi
25.03.2022 - 14:27
İHA

Düzce Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan toplantıda, Düzce Belediyesinin hafriyat dökümü ile almış olduğu karara istinaden odada, inşaat firmalarından gelen talep ve istekler doğrultusunda inşaat hafriyatlarından çıkan verimli tarım topraklarının döküm alanı haricinde ihtiyaç ve uygun görülen yerlere belediyenin kontrolü dahilinde değerlendirilmesinin uygun olacağı ve çıkacak olan moloz atık ve çöplerin belediyenin göstermiş olduğu olanlara dökülmesi hakkında görüşüldü.

Toplantıya; Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Gündem, Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin, Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, 2. Meslek Komite Başkanı Hayrullah Şen, komite üyeleri Düzce’de faaliyet gösteren yapı denetim firmaları ve inşaat firmaları yetkilileri katılım sağladı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar